Account manager

Az újonnan induló hoszting üzletágunkhoz, account manager munkakörbe keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

A munkakör célja röviden

  • Szolgáltatás portfólió fejlesztésében aktív részvétel
  • Sales csatorna alakításában aktív részvétel
  • „Hunter sales”, azaz új ügyfelek és további lehetséges sales csatornák felkutatása
  • „Farmer sales”, azaz a meglévő ügyfelek gondozása, a meglévő ügyfélkör folyamatos fejlesztése, a lehetséges upsell és cross-sell megvalósítása

Napi szintű feladatok

  • Szolgáltatás portfólió fejlesztésében aktív részvétel, a meglévő elemek gyors, magabiztos elsajátítása
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése, személyes tárgyalások bonyolítása
  • Havi, negyedéves értékesítési tervek teljesítése
  • Konkurenciafigyelés, piackutatás, piacelemzés
  • Adminisztrációs teendők ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges készségek, képesítések

  • Értékesítési munkatapasztalat IT szolgáltatói iparágban
  • Műszaki attitűd (ICT iparág)
  • Szerver és desktop termékek ismerete
  • Jó tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Magabiztos MS Word, és Excel felhasználói ismeret
  • Határozott, önálló, precíz személyiség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • B kategóriájú járművezetői engedély

Előnyök

  • Hoszting szolgáltatónál szerzett értékesítési tapasztalat
  • Tapasztalat üzletfejlesztésben
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Tanulási és fejlődési lehetőség IT szolgáltatásokban évtizedes tapasztalattal rendelkező csapattól
  • Rugalmas, dinamikus, fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Humánus, családias légkör
  • Hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette figyelmét, kérem, hogy küldje el szakmai pályázatát a következő e-mail címre: karrier@giganet.hu, vagy töltse fel önéletrajzát az alábbi gombra kattintva.